Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Friday, Sep 25thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет Вівторок, 19 червня 2007 09:41

Щаслива родина - багата Україна

Щаслива родина – багата Україна -
Відомо це кожному з нас,
Тож дбайте завжди про свою ви родину
Пильнуйте про це повсякчас.

14 червня 2007 року о 16 годині в приміщенні центральної наукової обласної бібліотеки м. Житомира (за адресою: Вул. Новий Бульвар, 4) в залі мистецтв відбулася церемонія нагородження переможців і учасників літературного конкурсу “Щаслива родина — багата Україна”.
Ініціатором літературного конкурсу виступив Житомирський обласний осередок ВМГО „Молода Просвіта”. Цей конкурс було організовано за підтримки управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської облдержадміністрації, Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і обласного об’єднання всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Т. Шевченка.
Мета заходу: підвищення важливості розвитку щасливої родини в Україні, пропагування здорового способу життя, залучення студентської молоді до популяризації творчості і естетичного виховання у молодіжному середовищі.
Проведення літературного конкурсу творів “Щаслива родина — багата Україна” дало можливість з’ясувати думку і бачення молодого покоління розвитку щасливої родини в нашій країні.

Конкурсні роботи приймалися з 22 січня по 22 квітня 2007 року.
Всього на конкурс було прийнято 60 робіт.
Для того, щоб визначити літературну вартість конкурсних робіт було створене журі у такому складі:
1.Святослав Карпович Васильчук – голова обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства “Просвіта”, член Національної спілки журналістів України.
2.Ірина Євгенівна Копоть - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри культури і мистецтв Державного агроекологічного університету.
3.Юлія Анатоліївна Краєва – голова Житомирського обласного осередку Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації “Молода Просвіта”.
4.Геннадій Леонідович Махорін – старший викладач Житомирського державного університету ім. І. Франка.
6.Олексій Євменович Опанасюк – член Національної спілки письменників України.
7.Станіслав Олександрович Пультер – професор Житомирського державного університету ім. І. Франка.

Розглянувши подані на конкурс твори, шляхом рейтингово-анонімного голосуванням журі ухвалило визнати переможцями у чотирьох номінаціях таких студентів:
Номінація “Щаслива родина –багата Україна”(поезія)
1. Катерина Хаперська
2. Тетяна Помінчук
3. Світлана Миколаєнко
Номінація “Щаслива родина –багата Україна” (проза)
1. Олена Опанасюк
2. Ірина Подтьолкова
3. Ірина Тарнавська
Номінація “Щаслива родина…Моя!”(проза)
1. Ольга Приходько
2. Катерина Зайченко
3. Марина Штепа
Номінація “Яке воно, щасливе подружжя?”(проза)
1. Олександр Циценко
2. Наталія Яковішена
3. Ірина Кучер
За підсумками конкурсу видано “Збірник творів літературного конкурсу “Щаслива родина — багата Україна””, в якому опубліковані роботи переможців і учасників конкурсу. Кожен учасник отримав сертифікат і збірник у подарунок, а переможці конкурсу отримали грамоти та цінні подарунки від Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і обласного об’єднання всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Т. Шевченка.
Збірники також подаровано бібліотекам міста Житомира і Житомирського району. Юлія Краєва, голова Житомирського обласного осередку Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації “Молода Просвіта” відмітила: “Твори, написані учасниками, ми відбирали за щирість висловлених думок, і не ставили собі за мету, що це будуть твори, які заслуговують на Нобелівську премію. Ті, хто висловили думку з даної теми, є небайдужими до долі нашої держави і приємно, що молоді люди прагнуть створювати щасливі родини.”Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів