Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Apr 14thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Михайло Лебідь Четвер, 03 вересня 2009 21:10

"МОЛОДІЖНА ВАРТА" ЗЛЯКАЛА ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ

Припартійні політтехнологи оббріхують активні молодіжні організації, відвертаючи таким чином увагу громадськості від невиконання політичними партіями своїх передвиборчих обіцянок. Про це заявили сьогодні у Національному комітеті всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Як повідомили у Національному комітеті кампанії, сьогодні політтехнологи однієї з політичних партій розповсюдили у мережі Інтернет неправдиве повідомлення про те, ніби «МОЛОДІЖНА ВАРТА» займається “контролем за расовою чистотою української молоді.

“Повідомлення є дезінформативним, оскільки цілі і завдання у кампанії – абсолютно інші,” –коментує ситуацію член Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Дмитро Сінченко. – “Прикро, що припартійні політтехнологи не можуть протиставити нічого, окрім брехні, на нашу критику щодо невиконання їхніми замовниками своїх передвиборчих зобов’язань.”

Нагадуємо, що «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» – це всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування.

Докладніше про діяльність «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» читайте на сайті http://mvarta.org.ua

Коротко про передвиборчі обіцянки, дані молоді політичними силами під час останніх виборів до Верховної Ради, читайте тут – http://mvarta.ho.ua

Моніторинговий звіт «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» щодо молодіжної політики за І-й квартал 2009 року можна завантажити тут - http://mvarta.org.ua/index.php?option=com_remository&Itemid=80&func=select&id=3

Із діяльністю «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» можна також оглядово ознайомитись у статях "В Міносвіти засвідчили відміну скорочення держзамовлення на спеціалістів, магістрів та докторантів", "Випускникам вузів знову загрожують примусові відпрацювання", "Кіровоградська молодь вимагає від політиків виконання обіцянок", "Житомирська молодь збирається вплинути на політиків", "Майбутнє молодих сімей у сутінках - політики не поспішають виконувати свої обіцянки", "Міністр освіти підтримав ініціативу проти закріпачення студентів", "Більшість даних молоді передвиборчих обіцянок не були виконані" та "Олександр Солонтай: "Ми примусимо політиків звернути увагу на інтереси молоді".

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами +380505641454 та +380681217741Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів