Що таке Година Землі
Починалося все з акції, яка закликала жителів Сіднея вимкнути світло, а переросло в одну з найбільших світових кампаній за боротьбу зі зміною клімату. Цього року, 28 березня, о 20:30, люди по всьому світу вимкнуть світло на одну Годину – Годину Землі. Наша ціль – залучити до кампанії 1 мільярд людей, більш, ніж 1000 міст, що об’єднавшись разом у всесвітньому заклику продемонструють реальність боротьби з глобальним потеплінням.
Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Всесвітньо відомі пам’ятки, такі як Золоті Ворота в Сан-Франциско, Колізей в Римі та білборд Coca Cola на Таймз-Сквер на годину стали темними, як символи надії на активні дії у боротьбі зі зміною клімату, які щогодини стають все більш невідкладними.
Година Землі 2009 це всесвітній заклик до дій, який має на меті привернути увагу кожної особистості, кожної організації та кожної спільноти. Заклик почати діяти, заклик взяти на себе відповідальність й долучитися до спільної праці задля сталого майбутнього. Видатні пам’ятки та визначні місця в Європі та Америці стануть темними. Люди по всьому світу вимкнуть світло та об’єднаються разом для підняття нагальної дискусії щодо майбутнього нашої дорогоцінної планети.
Понад 64 країни заявили про свою участь в Годині Землі 2009. Їх кількість продовжує зростати кожного дня, оскільки люди усвідомлюють, що такий простий вчинок може мати глибокі результати у стимулюванні змін.
Година Землі – це заклик надії та заклик до дії. Кожен з нас може зробити свій внесок.
Долучайтесь до Години Землі 2009, вимикайте світло на одну годину, Годину Землі, 28 березня 2009 року, о 20:30. Реєструйтесь на сайті earthhour.org.
Рік молоді в Україні - це жарт?< Попередня | Наступна >Показові дебати на тему прав людини |
---|
Схожі статті
Новини з дружніх сайтів
-
Українці з Естонії передали біженцям зі Сходу та Криму чотири вантажівки з одягом
25 грудня, до Івано-Франківська прибула вантажівка з гуманітарною допомогою, яку для родин військових та переселенців зібрала українська діаспора в Естонії.…
-
Григорій Штонь: “Чи для Бога все ясно щодо майбутнього не одної лише України”
Наш співрозмовник – видатний український письменник і вчений-мовознавець, лауреат Шевченківської премії Григорій Штонь. За…
-
Молодь дарувала депутатам цеглу, соски та солдатиків
11 грудня молоді активісти подарували партіям 5 коробок з різноманітними подарунками та побажали старим та новим обранцям пам’ятати про…
-
Молодь подарує депутатам соски
11 грудня, у вівторок, 13:00, в Києві біля Верховної Ради України (Грушевського, 5) зі сторони Маріїнського парку громадянська кампанія…
-
Переможці відкритого конкурсу «У вінок Кобзареві»
3 березня цього року відбувся традиційний для Львівської політехніки вечір-конкурс на краще читання поезій Т.Г.Шевченка «У вінок Кобзареві». Цього року…
-
Нагородження переможців Шевченківських читань «У вінок Кобзареві»
До уваги учасників Шевченківських читань «У вінок Кобзареві»!
Нагадуємо, що нагородження цьогорічних переможців і учасників конкурсу, що відбувся у…