Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Friday, Jul 19thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 19 квітня 2011 09:11) Написав Євгеній Понеділок, 14 березня 2011 13:20

Моліться за політв‘язнів!

Ігор Загребельний - активіст ВО «Тризуб», затримано 21 січня, місцезнаходження невідомо.

Артем Циганок (22 роки) - активний діяч націоналістичного руху на Запоріжжі, зараз знаходиться у СІЗО. Йому інкримінують підпал офісу ПР у 2009 (!) році (вочевидь, йдеться про підпал 20 грудня 2009 р).

Олексій Зануда – активіст ВО «Тризуб», звинувачуваний у справі про відрізання голови бюстові Сталіну. Арештований в м. Обухів (Київська обл.) 17 січня. Доправлений до Запорізького СІЗО.

Віталій Вишнюк – активіст ВО «Тризуб». Звинувачується в тому, що брав участь у спилюванні голови пам’ятнику Сталіна 28 грудня 2010 року. Арештований у Харкові 17 січня 2011 року.

Едуард Андрущенко -- звинувачується в тому, що брав участь у спилюванні голови пам’ятнику Сталіна 28 грудня 2010 року, інкримінують ст. 194 "Пошкодження майна". Перебуває в Запорізькому СІЗО.

Андрій Стемпіцький -- лідер ВО «Тризуб». Звинувачують у незаконному зберіганні зброї та спробі замаху на Президента. Перебуває в Івано-Франківському ІТТ
Юрій Гудименко - заступник голови Запорізької "Свободи". Облив фарбою пам’ятник Дзержинському в Запоріжжі, за що йому інкримінують «злісне групове хуліганство». Перебуває в Запорізькому СІЗО
Артем Матвієнко – звинувачується в тому, що разом із Юрієм Гудименком обливав фарбою пам’ятник Дзержинському в Запоріжжі. Звільнений на підписку про невиїзд.

 

Володимир Сівак – голова Березанської райорганізації партії "Свобода" у Київській області

Степан Бичек – член ВО «Тризуб». Звинувачують у незаконному зберіганні зброї. До його авта підкинули зброю та вибухівку. Перебуває в ІТТ Івано-Франківська.
Роман Хмара – член ВО «Тризуб», обвинувачують у незаконному зберіганні зброї

Андрій Тарасенко - перший заступник голови ВО "Тризуб". Звинувачують у підриві пам’ятника Сталіна. Звільнений на підписку про невиїзд.

Сергій Борисенко – голова Дніпропетровської обласної організації "Тризуб". Звинувачують у незаконному зберіганні зброї та причетності до підриву пам’ятника Сталіну. Звільнений на підписку про невиїзд.

Володимир та Микита (16 років) Сушельницькі – діти дружини лідера Тризубу Андрія Стемпіцького.

Пилип Таран - член ВО «Тризуб», обвинувачують у незаконному зберіганні зброї. Перебуває в ІТТ СБУ Запоріжжя.
Василь Лабайчук - член ВО «Тризуб», обвинувачують у незаконному зберіганні зброї. Перебуває в ІТТ СБУ Запоріжжя.

Максим Кушнір – керівник кіровоградського осередку ВО «Тризуб». Безпідставно затриманий за підозрою в причетності до підриву пам’ятника Сталіну. Звільнений на підписку про невиїзд.

Дмитро Ярош - колишній керівник Центрального проводу ВО «Тризуб». Затримано 9 січня.

Юрій Пономаренко – активіст ВО «Тризуб»

Віктор Давиденко (1953 р.н.) - активіст ВО «Тризуб», затриманий в Криму, знаходиться під вартою в Запоріжжі

Анатолій Онуфрійчук – активіст ВО «Тризуб». Перебуває в СІЗО м. Запоріжжя. Онуфрійчука звинувачують в участі у відпилюванні голови погруддю Сталіна.

Василь Абрамів – активіст ВО «Тризуб»
Ростислав Винар - голова Українського Відділення Антиімперського Фронту. Затриманий в Івано-Франківську, перебуває на підписці про невиїзд.

Ігор гаркавенко -- заарештований 23 грудня за участь у наметовому містечку проти Податкового кодексу. Звинувачують у тому, що при встановленні наметів він пошкодив плитку на Майдані Незалежності на суму 212 тис. грн. Перебуває в Лук’янівському СІЗО.
Олександр Мандич – заарештований за участь у наметовому містечку проти Податкового кодексу. Звільнений на підписку про невиїзд.

Віталій Грузинов – заарештований за участь у наметовому містечку проти Податкового кодексу. Перебуває в Лук`янівському СІЗО.

Заплаткін – заарештований за участь у наметовому містечку проти Податкового кодексу. Перебуває в Лук`янівському СІЗО.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів