Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Friday, Jul 19thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Анатолій Пікуль Четвер, 04 серпня 2011 15:26

Вишкільний табір для молоді “На Дніпрових порогах”

З 14 по 20 серпня 2011 року в с. Перун Вільнянського району Запорізької області з нагоди 20 річниці Незалежності України відбудеться вишкільний табір для молоді (зокрема просвітянської) “На Дніпрових порогах”, учасниками якого можуть стати всі бажаючі, віком від 18 років, які будуть відібрані на конкурсній основі.

Мета табору - ідеологічний та інтелектуальний вишкіл молоді. Програма складається з чотирьох блоків, а саме:


- ідеологічний;
- просвітницько-пропогандивний;
- мистецько-творчий;
- а також історичний, який включатиме в себе історичні екскурси, зокрема на острів Хортиця, історію Козацтва та українських козацьких боїв, дискусії про козацький побут, життя тощо та  багато інших цікавих, а головне -  актуальних тем.

Практична частина складатиметься з туристичних та спортивних змагань, водних ігор,  навчання козацької бойової техніки, квесту.


Важливою особливістю табору є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь та тютюн тут суворо заборонений.

Зголоситись на табір або ж отримати додаткову інформацію про нього можна за тел. (097) 934-25-24 (Святослав)Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів