Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Friday, Jul 19thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Четвер, 07 червня 2012 06:06) Написав Світлана Шкурай Вівторок, 05 червня 2012 22:45

Два ящики кросівок з Харкова поїхали до Верховної Ради

 

Так в Харкові продемонстрували своє ставлення до народних депутатів, котрі проголосували Пу першому читанні за закон “Про засади державної мовної політики”. Акція пройшла одразу після голосування 5 червня 2012 року.

Розпочалося все з майдану Свободи, де близько 200 людей з плакатами та синьо-жовтими прапорами вигукували: “Банду геть!”, “Мова — душа народу!”, “Хочу говорити мовою, а не язиком!”. Учасники активно висловлювали свої думки в мегафон. Міліція при цьому спокійно спостерігала і не втручалася. Серед учасників були представники різних громадських організацій, культурні та політичні діячі. Після емоційних виступів колона рушила до пам'ятника Шевченку.

Тут розпочалася друга частина акції. Співорганізатори Дмитро Пилипець та Світлана Шкурай поставили два об’ємних ящика і запропонували присутнім скинутися драним взуттям, щоб відправити його до Верховної Ради.

Світлана Шкурай: “Під час проведення акції 24 травня у Києві в депутата Колесніченка запустили кросівком. Сьогодні, щоб висловити наше обурення прийняттям законопроекту у першому слуханні, ми попросили усіх учасників зробити “подарунок” для кожного “депутата-розкольника”. Бажаючих передати “привіт” з Харкова виявилось набагато більше, ніж тих, хто заздалегідь підготував кросівки. Щоб не йти додому босяка, дехто пожертвував шкарпетки і навіть розчіску! Усе це добро ми запакували в коробки та увінчали підписом “Кожному депутату-розкольнику по кросівку!”.

Дмитро Пилипець: “У зв’язку з прийняттям Верховною зрадою розкольницького мовного законопроекту українська громада Харкова планує розпочати акцію з дискредитації “депутатів-кнопкодавів”, картки яких проголосували за цей законопроект. Сім з них балотуватимуться по мажоритарці, до Верховної Ради від харківських округів. Мешканці Харківщини дізнаються про їх антиукраїнську позицію і не тільки!”

Нагадаємо, що мітинг було заборонено в судовому порядку двома судовими рішеннями Харківського окружного адміністративного суду, і хоча вони не встигли набрати законної сили, представники виконавчих органів намагалися зустрітися з організаторами, проте їм це вдалося.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів