Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Apr 14th"МОЛОДІЖНА ВАРТА": в Україні немає молодіжного кандидата у Президенти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Віктор Чухліб, Назар Тодоля П'ятниця, 15 січня 2010 15:21

Жоден із 18 нинішніх кандидатів всерйоз не перейматиметься вирішенням проблем молоді в разі обрання Президентом, оскільки для вирішення нагальних молодіжних проблем у їхніх виборчих програмах не знайшлося належного місця. Такого висновку дійшли учасники сьогоднішнього круглого столу "Обіцянки кандидатів у Президенти для молоді - дзеркало ставлення влади до суспільства", що відбувся в Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ. Організаторами цієї акції стала низка молодіжних організацій, що входять до громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

"Молодь хоче знати і розуміти якими є зобов’язання кандидатів перед молоддю, а також як вони виконують передвиборчі обіцянки, що були дані молоді раніше. Адже молодь розуміє, що більшість кандидатів у Президенти вже зараз мають представництво у Верховній Раді, або є народними депутатами," - пояснила актуальність теми модератор круглого столу Євгенія Малих, член Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ".

Детальніше


Таємниця: Як багатство створює бідність у світі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль П'ятниця, 25 грудня 2009 02:02

Таємниця: Як багатство створює бідність у світі

Існує «таємниця», яку ми повинні пояснити. Як так стається, що з разючим зростанням корпоративних інвестицій, закордонної допомоги та міжнародних позик бідним країнам –так само разюче зростає і бідність по цілому світу? Кількість людей, які живуть у бідності, збільшується швидше, ніж населення світу. Як це зв’язати докупи?

Впродовж останніх півстоліття промисловість і банки США (та інші західні корпорації) масово інвестують у бідні регіони Азії, Африки та Латинської Америки, відомі як «Третій світ». Транснаціональних інвесторів приваблюють багаті природні ресурси, високий прибуток внаслідок низькооплачуваної праці, а також майже повна відсутність податків, природоохоронних правил, необхідності забезпечення соціальних гарантій для робітників тощо.

Уряд США субсидує цей відтік капіталу, надаючи корпораціям податкові пільги на їхні закордонні інвестиції, ба навіть сплачуючи частину витрат на переміщення бізнесу – часто викликаючи обурення профспілок вдома, які бачать, як їхні робочі місця випаровуються.

Транснаціональні компанії витісняють місцевий бізнес у Третьому світі та займають його ринки. Агропромислові картелі США, значною мірою субсидовані за рахунок американських платників податків, викидають надлишкову продукцію на ринки інших країн за демпінговими цінами, розорюючи таким чином місцевих фермерів. Як описує Крістофер Кук у своїй «Дієті для мертвої планети», вони експропріюють найкращі землі у цих країнах для вирощування рентабельних культур на експорт – зазвичай монокультурних насаджень, які вимагають значної кількості пестицидів, залишаючи дедалі менше площі для сотень видів продукції, яку вирощують органічно та яка годує місцеве населення.

Витісняючи місцеве населення з його земель і позбавляючи його самодостатності, корпорації створюють переповнені робочі ринки людей на межі відчаю, які вимушені жити в міських нетрях і гарувати за мінімальну зарплату (коли можуть знайти роботу), часто всупереч законам тієї ж країни про мінімальну заробітну платню.

Детальніше

   

Для Соломії Крушельницької у Тернополі назбирали ще три тисячі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Неділя, 13 грудня 2009 16:39

На пам’ятник Соломії Крушельницькій назбирали ще 3042 гривні та п’ять канадських доларів. Ряд заходів за два місяців провели представники організації “Молода просвіта” разом із колекціонеркою Вірою Матковською.

Підрахували зібрані кошти у п’ятницю, 11 грудня, в приміщенні “Просвіти”.
Усі зібрані гроші перерахують у фонд Соломії Крушельницької вже найближчими днями, - розповідає голова організації Святослав Абрам’юк. - Рахували гроші представники нашої організації.
Нагадаємо, що кошти збирали волонтери у запломбовані скриньки просто на вулицях Тернополя. Завершальна акція відбулася у приміщенні технічного коледжу.
- Ми організували та провели українські вечорниці, - говорить пан Абрам’юк, - на яких забавлялись усі присутні.

http://20minut.ua/news/164018
Тернополь
Оксана ІЛЬНИЦЬКА
   

Інформаційно-просвітницький захід «Соціальний аніматор».

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Святослав Четвер, 03 грудня 2009 12:05

2 грудня 2009 року в місті Теребовля відбувся інформаційно-просвітницький захід на тему: «Соціальний аніматор». Даний захід є етапом україно-польського проекту: «Соціальні аніматори – рушійна сила розвитку сільських громад» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», Україна та Фундації ім. Стефана Баторего, Польща який організували АОСП «Село і Європа» (м. Краків, Польща) і МГЦ «Еталон». В Тернопільській області організаторами були Тернопільським обласним молодіжним центром праці та Теребовлянською районний відділ сім’ї та молоді. А також активно долучилися до організації Тернопільський обласний осередок «Молода Просвіта». Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл, студенти Теребовлянського училища культури, представники молодої просвіти. Група «Молодої Просвіта» мала важливу роль, адже презентувала свою роботу за 2009 рік.

Програма інформаційно-просвітницького заходу включала:

  1. Виступ голови ТОО ВМГО «Молода Просвіта» - Святослава Абрам’юка, в якому йшлося про основну мету, завдання проекту «Соціальні аніматори - рушійна сила розвитку сільських громад». А також розповідь про діяльність ТОО «Молода Просвіта» в 2009 році.

  2. Виступ членів ТОО «Молода Просвіта» про роботу молодіжної організації.

  3. Рольову гру та дискусію на тему «Актуальні проблеми нашого регіону та механізми їх подолання».

Протягом заходу учасники дізнались про саме поняття соціальний аніматор, отримали теоретичні знання та за допомогою практичних вправ дослідили механізми та суть діяльності соціальних аніматорів. За підсумками рольової гри та дискусії було накреслено перспективний план діяльності молодих аніматорів на 2010 рік. А це зокрема – створення молодіжного табору праці та відпочинку для прибирання історичних місць Теребовлянського району та організація молодіжного фестивалю музики й мистецтва на Теребовлянщині. Із проведеного заходу можна зробити висновок молоде покоління повинне займати неабияку нішу в розвитку руху соціальних аніматорів.

   

Філософія України: істина не без парадоксів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Товариство «Знання» Понеділок, 30 листопада 2009 16:40

Товариство «Знання» запрошує вас на лекторій «Філософія України: істина
не без парадоксів»


Перша зустріч у рамках лекторію відбудеться 4 грудня 2009 року о 14:00 у
Зоряній залі київського планетарію.

Тема зустрічі – *Національна ідея: за і проти*.

Ведучі зустрічі – доктор філософських наук, професор КУШЕРЕЦЬ Василь
Іванович та доктор філософських наук, професор ГРИНІВ Василь Іванович.

 

Вхід вільний.

З повагою, правління Товариства «Знання» України
   

Сторінка 8 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів