Бойовий Гопак та Асгарда
Дедалі більше відкривається в Україні шкіл, які навчають наших громадян широкому ряду східних єдиноборств. Звісно, нема сенсу сперечатися з тим, що фізичний та духовний розвиток, якій пропагують ці школи є дуже важливим для кожної людини особисто та для нації в цілому. Проте не так вже й багато людей знає про те, що в Україні є свої єдиноборства, які також несуть не тільки фізичний, але й духовний розвиток. Цього вечора, який стане продовженням низки заходів в мережі ЕМПіК, присвячених українській культурі та її видатним особистостям, пройде захід, присвячений українським бойовим мистецтвам, а саме Бойовому Гопаку та Асгарді.
Бойовий Гопак та Асгарда – чоловіче та жіноче бойові мистецтва, які поєднують у собі фізичний, розумовий та духовний розвиток у цілісну систему. На цю тему своїми роздумами поділилися гості та відвідувачі магазину ЕМПіК.
Один з головних принципів Бойового Гопака – це надання належної морально-етичної основи тим, хто ним займається. Таким чином заняття Бойовим Гопаком та Асгардою сприяють не лише загальному оздоровленню дітей та молоді, яка ними займається, але також дозволяють значно змістовніше організувати їх вільний час, ефективно протидіють схильності до алкоголю, наркотиків, тютюнопаління та вуличного хуліганства, створюють умови для гармонійного фізичного, розумового та духовного розвитку особистості, що через деякий час може призвести до зниження рівня злочинності, підвищення соціальної свідомості молоді та зростанню загального рівня здоров’я населення. Учні шкіл Бойового Гопака та Асгарди вивчають не тільки техніки двобою, але й національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу та танцю, гри на музичних інструментах. Бойовий Гопак – давнє козацьке лицарське мистецтво, яке є невід’ємною частиною культури України. Козак – символ гордої, правдолюбної вдачі, завжди оборонець і ніколи окупант. Його можна протиставити японським самураям та ніндзя, шаолінським монахам та американським рембо.
Цього вечора мережа ЕМПіК, Київська молодіжна громадська організація „Молода Просвіта” та Центральна школа Бойового Гопака запросила всіх українців об’єднатися, заради спільного майбутнього, пам’ятаючи про минуле.
Не байдужі до долі ще одного пласта української культури, який було відновлено тільки завдяки ентузіазму Володимира Пилата, прийняли участь у цьому вечері.
У програмі вечора відбулися показові бої майстрів Київської та Центральної шкіл Бойового Гопака, Львівської школи Асгарди та перегляд короткометражного історичного фільму.
Не цураймося рідної української культури, адже наші традиції – це наше минуле, без якого не буде нашого майбутнього. Як нації.
Громадянська кампанія “Молодіжна варта”< Попередня | Наступна >ФАСТІВ. Депутати міськради проголосували за демонтаж пам’ятника ЛЕНІНА у центрі міста |
---|
Схожі статті
Новини з дружніх сайтів
-
Українці з Естонії передали біженцям зі Сходу та Криму чотири вантажівки з одягом
25 грудня, до Івано-Франківська прибула вантажівка з гуманітарною допомогою, яку для родин військових та переселенців зібрала українська діаспора в Естонії.…
-
Григорій Штонь: “Чи для Бога все ясно щодо майбутнього не одної лише України”
Наш співрозмовник – видатний український письменник і вчений-мовознавець, лауреат Шевченківської премії Григорій Штонь. За…
-
Молодь дарувала депутатам цеглу, соски та солдатиків
11 грудня молоді активісти подарували партіям 5 коробок з різноманітними подарунками та побажали старим та новим обранцям пам’ятати про…
-
Молодь подарує депутатам соски
11 грудня, у вівторок, 13:00, в Києві біля Верховної Ради України (Грушевського, 5) зі сторони Маріїнського парку громадянська кампанія…
-
Переможці відкритого конкурсу «У вінок Кобзареві»
3 березня цього року відбувся традиційний для Львівської політехніки вечір-конкурс на краще читання поезій Т.Г.Шевченка «У вінок Кобзареві». Цього року…
-
Нагородження переможців Шевченківських читань «У вінок Кобзареві»
До уваги учасників Шевченківських читань «У вінок Кобзареві»!
Нагадуємо, що нагородження цьогорічних переможців і учасників конкурсу, що відбувся у…